.


.

INTERNETOWY SYSTEM

ROZSTRZYGANIA SPORÓW

.


 

Najczęściej zadawane pytania


'' Czy mogę otrzymać próbki wybranych materiałów?

Niestety, nie jest to możliwe. Zajmujemy się sprzedażą tkanin jak cukiereczki, perełki, nie dysponujemy więc masowymi ilościami pozwalającymi na wycinanie próbek :).

'' Bardzo podoba mi się pewna tkanina znajdująca się w kategorii "kupony". Nie potrzebuję jednak podanej długości, czy mogą Państwo odciąć kawałek, który będzie mi odpowiadał?

Niestety, kupony sprzedajemy w całości. Prosimy jednak o zwrócenie uwagi na to, że materiały w kuponach są dostępne w o wiele niższej cenie za metr niż asortyment w "detalu".

'' Pilnie potrzebuję 100 metrów zielonej tkaniny/30 metrów czarnej dzianiny bawełnianej/szyfonu w cętki/(...). Czy mogą Państwo sprowadzić taką ilość lub czy wymienione materiały są na stanie?

Za pośrednictwem sklepu internetowego tkaniny-cukiereczki.pl sprzedajemy wyłącznie aktualnie wyświetlane tkaniny i dzianiny. Stan magazynowy (ilość metrów) każdego cukiereczka jest podany na karcie danego produktu.

Ponadto, po wyczerpaniu zapasów danego materiału nie ma możliwości jego ponownego sprowadzenia.

'' Ile wynosi opłata za dostawę?

W przypadku paczki o wadze do 20 kg opłata wynosi 15 zł (również w opcji płatności "za pobraniem"). Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

'' Dlaczego "cukiereczki"? Skąd sprowadzają Państwo tkaniny?

Odpowiedź dostępna jest tutaj :).

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.